Головна Archive Defense and Security International news Медведєв обговорить з ЄС договір про євробезпеку і візовий режим

Медведєв обговорить з ЄС договір про євробезпеку і візовий режим

There are no translations available.

Президент Росії Дмитро Медведєв у вівторок на зустрічі з головою "групи мудреців" Європейського союзу Феліпе Гонсалесом обговорить ситуацію з укладенням договору про європейську безпеку, а також питання безвізового режиму між РФ і країнами ЄС, повідомило джерело в Кремлі.
"Усі ці теми будуть розглянуті в ув'язці зі стратегією економічного розвитку РФ до 2020 року і стратегією розвитку ЄС на 2010-2020 роки", - сказав співрозмовник агентства.
Окрім того, сторони мають намір обговорити перспективи розвитку співпраці РФ і Євросоюзу з урахуванням ініційованого Медведєвим на саміті в Стокгольмі "Партнерство для модернізації", яку було запропоновано розробити у зв'язку із вступом в силу Лісабонського договору про реформування ЄС.
"Президент Медведєв позначив чотири російські пріоритети: технологічний розвиток і взаємний обмін технологіями, включаючи" зелену "енергетику, досягнення сумісності технічних регламентів аж до прямого запозичення окремих техрегламентів ЄС, сприяння вступу Росії до ВТО, полегшення людських контактів і просування до безвізового режиму", -- нагадало джерело в Кремлі.
"Група мудреців" ЄС, що аналізує перспективи євроінтеграції, була створена за ініціативою президента Франції Ніколя Саркозі на засіданні Європейської ради в грудні 2007 року. У жовтні 2008 року Рада затвердила остаточний склад групи, головою якої був призначений екс-глава уряду Іспанії Гонсалес, заступниками стали колишній президент Латвії Вайра Віке-Фрейберга і голова ради директорів концерну Nokia Йорма Олліла.
Група, в якій зайняті 12 чоловік, вирішує питання соціально-економічного розвитку ЄС і забезпечення його безпеки.
Текст підсумкового доповіді групи повинен бути представлений на засіданні Євроради в червні 2010 року.

За матеріалами: РІА Новини

 

Оборонний вісник

Оборонний вісник

Канал новин

Останні теми на Форумі

Opinion survey

Які першочергові заходи повинно зробити нове керівництво Збройних Сил України для відродження системи стратегічного та оборонного планування?
 

UNIAN News

завантаження...