Головна Матеріали сайту Загальнополітичні новини США і Мексика домовились про спільне видобування нафти у Мексиканській затоці

США і Мексика домовились про спільне видобування нафти у Мексиканській затоці

Друк

За підрахунками американської сторони, поклади нафти в регіоні можуть становити порядку 172 млн барелів.

 

Тривалий час для США, Мексика була головним постачальником вуглеводнів. Однак в останні роки обсяги видобування сировини в країні суттєво знизились. Зокрема, після катастрофи на платформі BP Deepwater Horizon в 2010 році, скептики почали сумніватись в доцільності розробки мексиканських родовищ, зважаючи на потенційну шкоду навколишньому середовищу.

 Нова ж угода зі США дозволить країнам обмінюватися досвідом і більш ретельно моніторити екологічну ситуацію у регіоні. Відтак загрозу нових техногенних катастроф вдасться знизити.

 

Оборонний вісник

Оборонний вісник
16.04.2012 | ЦВППБ
Оборонний вісник 03/2012





 
 
 

Канал новин

Останні теми на Форумі

Опитування

Позаблоковий статус України, на Вашу думку, передбачає: